Меню

Замовити дзвінок

UA

RU

Офіційний представник Attack в Україні

Тепло і комфорт в будинку – найважливіші складові домашнього затишку, гармонії і взаєморозуміння в сім’ї.

Компанія Богемія піклується про те, щоб тепло і затишок завжди були присутні у Вашому будинку, з цією метою ми поставляємо словацьке опалювальне обладнання найвищої якості, а саме газові котли, газові бойлери, піролізні котли на твердому паливі і котли на пелети. 

Опалювальну техніку Attack ми реалізуємо як на гурт, так і для кінцевого клієнта. 

Головними складовими роботи компанії Богемія є:

Висока якість нашої продукції і послуг, що надаються у 8-ми містах зі складами та по всій Україні. В компанії Богемія Ви знайдете продукцію тільки перевірених і надійних виробників. Котли та бойлери від Attack гарантують безперебійну роботу в будь-яку погоду.

Широкий вибір продукції з 8-ми складів в Україні – компанія Богемія поставляє електричні та газові котли, котли на рідкому і твердому паливі, бойлери вертикальні, горизонтальні, навісні і підлогові, різної потужності і конфігурації, акумуляційні ємності і чавунні радіатори. Тепер Вам не потрібно витрачати час на пошуки потрібних котлів або бойлерів – досить прийти до нас в офіс або зателефонувати нам. Наші фахівці обов’язково підберуть для Вас оптимальний варіант, нададуть сертифікати і забезпечать Вас необхідною технічною документацією.

Якісний ремонт та сервісне обслуговування котлів та бойлерів по Україні – фахівці компанії Богемія нададуть Вам послуги з ремонту і сервісу швидко, оперативно і за розумними цінами. Ми готові проконсультувати Вас з усіх питань, пов’язаних з котлами або бойлерами та іншим опалювальним устаткуванням.

ЗАЛИШТЕ ЗАВКУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ