Меню

Замовити дзвінок

UA

RU

Комбіновані котли на дерево та пелети

Комбінований котел на дерево та пелети

 

Ви шукаєте котел з низькими експлуатаційними витратами та комфортом, подібним до газового котла? Ви просто знайшли його. Інноваційний екологічний комбінований котел ATTACK WOOD & PELLET, здатний спалити кілька видів палива, особливо м’яку і тверду деревину, брикети і пелети. Котел призначений для опалення будинків, котеджей, невеликих заводів, майстерень та інших аналогічних приміщень.

 

Для того, щоб забезпечити високий рівень комфорту, котел оснащений великою завантажувальною камерою, яка може забезпечити безперервне горіння при повній потужності протягом 6 годин, і це ще не все. Якщо котел отримує сигнал теплового датчика, він може автоматично запустити процес горіння на гранулах після того, як деревина спалена в камері повністю. Таким чином, Ви можете легко використовувати деревину з зручним завантаженням, в поєднанні з автоматичною роботою деревними гранулами.

 

Електроніка котлів

– Можливість вибору режиму: Wood, Combi, Testmode

– Автоматичний запуск пальника на пелети після догорання деревини в камері

– Запалювання деревини вручну або автоматично

– Точний контроль згоряння, використовуючи Lambda-зонд

– Надійний моніторинг наявності полум’я з фотоелементом

– 5.7-дюймовий кольоровий сенсорний екран

– Можливість оновлювати керування котлом найновішим програмним забезпеченням у будь-який час легко за допомогою USB-ключа

– Котел можна запускати, контролювати та вимикати через Інтернет та через програму для смартфонів

– Можливість зберігати поточний час і встановити параметри навіть після відключення живлення

– Програми роботи котлів

– 512 Мб карта micro SD для запису інформації про роботу котла

– Можливість керування зовнішнім термостатом

– Можливість додавати зовнішні модулі для управління акумулюючою ємкістю, в тому числі опалювальних контурів підлогового опалення, ГВП, сонячного контуру, і перемикання  на інший автоматичний котел

– Доступ до налаштувань послуги за допомогою коду

– Запис повідомлень про помилки

 

ATTACK DPX COMBI Pellet – це сучасний комбінований котел для газифікації деревини та гранул з високоефективним трубчастим теплообмінником . Дерево і брикети використовуються як паливо, а при встановленні повністю автоматичного пальника з нержавіючої сталі котел дає можливість автоматичного спалювання гранул.
Котли призначені для економного та екологічного опалення сімейних будинків, котеджів, невеликих заводів, цехів та подібних об’єктів.

Переваги піролізного комбінованого котла

Комбінований котел ATTACK DPX COMBI Pellet поєднує в собі переваги теплової енергії, яка виробляється з деревини в процесі піролізу, та підвищений комфорт завдяки повністю автоматичній роботі на пелетах. Котел може бути легко переведений з режиму дерева в автоматичний режим всього за одну хвилину. Це стало можливим завдяки позиціонуванню пантографа , на якому розміщується повністю автоматичний пальник, який просто вставляється у верхні дверцята котла. Пальник можна легко розібрати, а котел можна використовувати як звичайний котел газифікації.

Висока ефективність і комфорт

Комбіновані котли газифікації ATTACK DPX COMBI Pellet має високий ККД до 90% горіння, завдяки високопродуктивному теплообміннику, а також дозволяє скоротити експлуатаційні витрати за сезон завдяки можливості комбінації палива.
Велика завантажувальна камера котла (125 – 190 л) забезпечує високий комфорт і економію часу в експлуатації та технічному обслуговуванні.

Комбінований котел на дерево та пелети

ЗАЛИШТЕ ЗАВКУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ