Меню

Замовити дзвінок

UA

RU

Газові котли

Підлогові газові чавунні котли ATTACK EKO, EZ, P з потужністю 9-49,9 кВт призначені для систем центрального опалення котеджей, житлових і нежитлових приміщень з можливістю нагріву ГВП в комбінації з бойлером для нагріву ГВП. Відведення відпрацьованих газів можна здійснювати через димову трубу або при використанні надбудови ATTACK SV прямо через стіну в зовнішнє середовище.

 

ПЕРЕВАГИ КОТЛІВ:
– Сучасний дизайн, оригінальне рішення, просте управління
– Низький рівень шуму, високий ККД
– Екологічно чисте спалювання газу
– Майже необмежений термін служби
– Можливість підключення надбудови напівтурбо
– Можливість підключення водонагрівача
– Плавна модуляція потужності (EZ)
– Висока надійність, простий сервіс

Лінійку газових котлів ATTACK P вирізняє те, що вони є енергонезалежними та ідеально підходять для систем з природньою циркуляцією води.

ККД 92% – ефективність роботи всіх моделей цього ряду. Котли цього типу з постійною потужністю від 9 до 49,9 кВт.

Безпечності використання вдається досягти завдяки постійному термоелементному контролю за полум’ям, автоматичному відведенню продуктів згорання та перероблених газів через димову трубу. Котли ATTACK P вирізняються особливо низьким рівнем шуму, невеликими габаритами та класичним дизайнерським рішенням. Газові котли цієї моделі створені спеціально для опалення приватних житлових чи нежитлових будинків, котеджей у місцевостях із проблемами з електропостачанням.

Для опалення житлових та нежитлових приміщень спеціалістами компанії ATTACK змодельована лінійка газових котлів EKO. Усі моделі із електророзпалом, іонізаційним електродом контролю полум’я та відводом відпрацьованих газів в димохідну трубу. Котел автоматично переходить на понижену потужність при досягненні необхідної температури теплоносія без втрати ККД. В асортименті модельного ряду ATTACK EKO представлені котли з потужністю від 9 до 49,9 кВт.

Котел виконує екологічне спалювання газів, а продукти горіння виводить через димову трубу, або, за вибором власника, через стіну в зовнішнє середовище завдяки надбудові ATTACK SV. Автоматичне управління пристроєм з допомогою кімнатного чи котлового термостату економить час власника. Доцільним є використання котлів модельного ряду EKO для систем центрального опалення із відкритим чи закритим типом. Можуть застосовуватись для виконання нагрівання ГВП.

ATTACK EZ — це газові котли з електророзпалом, плавною модуляцією потужності від 60 до 100% та можливістю під’єднання бойлера ГВП. Висока ефективність роботи котлів — 92% — зберігається навіть за плавного автоматичного зменшення потужності, завдяки цьому вдається зекономити газ. Характеризуються моделі ATTACK EZ екологічним спалюванням газів, а продукти їх згоряння можуть виводитись через димову трубу, або з допомогою надбудови ATTACK SV в зовнішнє середовище. Безпечною робота пристрою стає завдяки іонізаційному електродному контролю за полум’ям. Стильний дизайн моделей лінійки дозволяє встановлювати їх фактично в будь-якому приміщення, а простота управління — забезпечити найбільш вигідний режим роботи. Котли цього типу виробляються з потужністю від 9 до 49,9 кВт

Модельний ряд чавунних газових котлів

1 2 3

ЗАЛИШТЕ ЗАВКУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ