Меню

Замовити дзвінок

UA

RU

 

ВИРОБНИЦТВО

ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ATTACK, S.R.O.
Фірма ATTACK, s.r.o. випускає вироби у власних виробничих цехах з поділом на котли на тверде паливо та пелети, чавунні стаціонарні газові котли та газові бойлера.

Фірма ATTACK, s.r.o. володіє новітньою і найсучаснішою технологією для продукції котлів (зварювальні цехи з машинами-автоматами, цех лазера, цех CNC технології, загинання з активним виміром кута) що в багатьох областях перевищує сучасний європейський стандарт і значно підвищує якість виробів.

У виробництві котлів на застосування біомаси мають передумови бути передовим виробником в Європі. Самостійною частиною є складські приміщення для комплектуючих деталей у виробництво і складські приміщення для готової продукції.

Технологія виробництва котлів на застосування біомаси ATTACK, s.r.o.
Сталеві котли на застосування біомаси фірми ATTACK, s.r.o. виробляються на підставі власного розвитку відповідно до сертифікованою системою управління якістю ISO 9001.

При виробництві котельного корпусу всі операції здійснюються в межах фірми, це означає, що не використовують кооперацію. За допомогою такої системи можуть перевірити якість випущених котлів.

Лазерне різання матеріалу
Технологія: Bystronic

Для цього процесу Attack використовує найсучаснішу технологію лазерного різання CNC-лазерні ріжучі машини Bystronic. Це швейцарські машини для лазерного різання високої якості, які використовують для своєї функції надпотужний лазерний промінь. Перевагою лазерного різання матеріалу є висока точність частин виробів ATTACK.

Згинання
Процес згинання здійснюється на гідравлічних згинальних пресах з безконтактної лазерної вимірювальної системою. Ця система забезпечує створення завжди однакового кута навіть при різних відхиленнях вхідного матеріалу (щільний допуск товщини жерсті). Результат – точний бажаний вигин випускається частини.

CNC зварювання машиною-автоматом
Технологія: зварювальні машини-автомати Romat®

Для зварювання машиною-автоматом застосовують зварювальні цехи компанії CLOOS. Переваги полягають у високій якості, що випускаються корпусів і у високій продуктивності.

Набір тиску і вихідний контроль
При цій операції теплообмінник котла контролюється тиском 1,5 рази перевищує максимальний робочий тиск. Набір тиску теплообмінник котла є гарантією першокласного якості котлів. Під час вихідного контролю кожен котел піддається функціональному випробуванню системи управління. Вихідний контроль гарантує 100% якість виробів.

ЗАЛИШТЕ ЗАВКУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ